Sprawdź naszą najnowsza ofertę wycieczek!

 • Autokary

  Oferujemy wynajem autokarów

 • Tropem dinozaura

  Zwiedzanie Bałtowskiego Parku Jurajskiego

 • Wycieczki zagraniczne

  Wilno, Troki

 • Wycieczki zagraniczne

  Wilno, Kowno, Troki

Małgosia    środa, 15, luty 2017 14:44
Energylandia Kraków

1dzień
PARK ENERGYLANDIA
 to zlokalizowany w miejscowości Zator pierwszy prawdziwy Park Rozrywki w Polsce przeznaczony zarówno dla dzieci, młodzieży jak dorosłych. Oprócz niezapomnianych atrakcji w parku zapewnimy Państwu wieczorne  zwiedzanie Wadowic - miasta urodzin Ojca Świętego.


2 dzień


Wycieczkę rozpoczynamy od wizyty w Krakowie. Z licencjonowanym przewodnikiem zwiedzimy między innymi: Katedrę
na Wawelu z grobami królewskimi i Dzwonem Zygmunta, Kościół Mariacki, rynek i Sukiennice. Podejdziemy do Smoka Wawelskiego, na dziedziniec zamku na Wawelu.

Energylandia to miejsce pełne adrenaliny i niezapomnianych wrażeń. Każdy znajdzie tu coś dla siebie: karuzele, kolejki, roller-coastery, zjeżdżalnie, łódki, czy huśtawki. Wszystkie atrakcje są podzielone na strefy i przystosowane dla odpowiedniej grupy wiekowej. Wycieczka bez ogniska, gier i zabaw.Wycieczka odpowiednia dla każdej grupy wiekowej. Energylandia to miejsce wspaniałej zabawy, zarówno dla młodszych, jak i starszych.
Cały park podzielony jest na kilka stref: strefa dla dzieci, strefa familijna i strefa ekstremalna. Każdy może wybrać to, co najbardziej mu odpowiada.
Strefa dziecięca to miejsce, gdzie najmłodsze dzieci mogą wyszaleć się na specjalnie dla nich przystosowanych atrakcjach. Kolorowe karuzele, roller-coastery, auta, kolejki, czy zjeżdżalnie spełnią wszystkie dziecięce marzenia. Całość odpowiednio udekorowana tak, aby przypominała bajkową krainę.
Strefa ekstremalna to miejsce przeznaczone dla młodzieży i dorosłych. To prawdziwe wyzwanie pełne adrenaliny dla amatorów przygody i szalonej zabawy. Tutaj znajdują się najszybsze i największe urządzenia. Ta część parku rozrywki stylistyką nawiązuje do kultury Majów i Azteków.
W Energylandii nie brakuje również miejsca, w którym można odpocząć oraz zaspokoić głód i pragnienie.

 

Facebook

Info

Informacje umieszczone na tej  stronie mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.