Sprawdź naszą najnowsza ofertę wycieczek!

 • Autokary

  Oferujemy wynajem autokarów

 • Tropem dinozaura

  Zwiedzanie Bałtowskiego Parku Jurajskiego

 • Wycieczki zagraniczne

  Wilno, Troki

 • Wycieczki zagraniczne

  Wilno, Kowno, Troki

Autokary
Przedsiębiorstwo MAKS wykonuje koncesjonowany międzynarodowy i krajowy przewóz osób. Posiadamy licencję na wykonywanie w/w działalności wydaną przez Ministra Transportu o numerze OU 2330. Zarządzający przedsiębiorstwem uzyskał certyfikat kompetencji zawodowych w międzynarodowym i krajowym transporcie drogowym osób. 
 

Zapraszamy do korzystania z naszych usług organizatorów wyjazdów turystycznych, motywacyjnych, wycieczek szkolnych, pielgrzymek, oraz imprez okolicznościowych. Oferujemy Państwu wygodne busy i autokary. Pomagamy w profesjonalnym zaplanowaniu podróży przestrzegając europejskich przepisów dotyczących ograniczenia prędkości i czasu pracy kierowców.

Wszyscy pasażerowie są ubezpieczeni na czas podróży naszymi autokarami. Zapewniamy dobry stan techniczny autokarów potwierdzony na życzenie klienta certyfikatem policyjnym, a nasi doświadczeni kierowcy zapewnią Państwu komfortową podróż. Ceny wynajmu podlegają indywidualnej negocjacji i są uzależnione od wielu czynników między innymi długości trasy, ilości kierowców, wysokości opłat drogowych i parkingowych. Jesteśmy elastyczni w negocjacjach, a dla stałych klientów stosujemy rabaty i upusty.

 

Facebook

Info

Informacje umieszczone na tej  stronie mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.